Серед вихованців дитячо-юнацької спортивної школи "Юність" у місті Біла Церква - чимало призерів всеукраїнських та міжнародних змагань зі спортивної гімнастики. Хоч заклад і муніципальний, за своїми результатами він не поступається приватним школам.

 "Дуже люблю художню гімнастику, займаюся змалечку. У мене найкращі тренери в місті", - розказала вихованиця Білоцерківської ДЮСШ "Юність", призерка міжнародних змагань Дарія Масликова.

У дітей є можливість обирати серед тридцяти шести видів спорту - подібних шкіл у Білі Церкві шість. Також діють десять дитячо-юнацьких клубів. Загалом в позашкільних закладах міста займається понад десять тисяч дітей та підлітків. Усі заняття для них - безоплатні.

"У нас на сьогоднішній день збережена унікальна система саме клубів за місцем проживання. В деяких містах є такі системи, але вони вже працюють на платній основі. У нас всі клуби абсолютно, які є за місцем проживання, вони є безкоштовні. Так само і спортивні школи", - розповідає начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міськради Катерина Литвиненко.

Білоцерківська міська рада підтримує громадські спортивні організації. В місті проводять близько чотирьохсот спортивних заходів на рік. Міська влада переконана : підвищення якості життя містян основний напрямок розвитку міста. А молодь і діти – ті хто будуватиме майбутнє Білої Церкви.

"Потім із цих дітей виховуються справжні спеціалісти, кадри, які на сьогоднішній день є дуже важливими не тільки для нашого міста, але й в цілому для нашої держави", - додала вона.

Тож маємо яскравий приклад збереження та розвитку комунальних закладів задля можливості дітей та молоді розвинути свої таланти та реалізувати мрії.

Джерело

Додати коментар