Один із ключових чинників, що стримує розвиток аеродрому "Біла Церква" та гальмує розбудову авіаційної галузі міста, є відсутність на аеродромі авіаційного пункту пропуску через державний кордон.

Фактично аеродром Білої Церкви і так приймає міжнародні повітряні судна з Анголи, Туркменістану, Казахстану, Білорусі та ін., але вони змушені робити проміжну зупинку для проходження прикордонних та митних процедур в інших аеропортах України.

Міська влада Білої Церкви вже направила відповідні листи до Першого віце-прем'єр-міністра України, Міністра інфраструктури України та голови Київської облдержадміністрації з проханням внести подання до Кабінету Міністрів України щодо відкриття в Білій Церкві пункту пропуску.

Таке рішення дозволить авіагалузі Білої Церкви успішно розвиватись відповідно до ухваленої "Національної транспортної системи - 2030", що в свою чергу сприятиме збільшенню кількості авіакомпаній, які обслуговуватимуться та базуватимуться на базі аеродрому, дасть можливість доставляти вантажі та проводити його розмитнення у тісній співпраці з міжнародною логістичною компанією "Заммлер-Україна".

Джерело

Додати коментар