25 та 26 квітня 2020 року буде заборонено використання громадського транспорту всіх форм власності

|  23. 04. 2020

З метою недопущення спалаху захворюваності на COVID-19 25 та 26 квітня 2020 року буде заборонено використання громадського транспорту всіх форм власності.


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

23 квітня 2020 року                                           м. Біла Церква

№ 22

Про заборону використання громадського транспорту

Враховуючи погіршення ситуації із захворюванням на території Київської області, з метою дотримання карантинних вимог та недопущення спалаху захворюваності серед мешканців міста на респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19:

1. 25 та 26 квітня 2020 року заборонити використання громадського транспорту всіх форм власності.

2. Відділу транспорту та зв’язку Білоцерківської міської ради (Шевченко О.С.) довести вимоги даного розпорядження до керівників і власників підприємств, які забезпечують перевезення пасажирів.

3. Керівникам підприємств критичної інфраструктури міста врахувати дані обмеження у своїй роботі та в разі необхідності здійснення виробничої діяльності забезпечити перевезення своїх працівників транспортом підприємств.

4. Білоцерківському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області (Пелех М.І.), Комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта» (Возненко С.Г.), батальйону патрульної поліції у м. Біла Церква (Коряк В.В.) забезпечити контроль за виконанням даного розпорядження.

5. Керівнику групи взаємодії із засобами масової інформації (Турій О.В.) дану інформацію розмістити на сайті Білоцерківської міської ради та в засобах масової інформації міста.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації,

заступник міського голови                                                                Інна НОВОГРЕБЕЛЬСЬКА

Джерело

Додати коментар

Коментарі  

0 # Інна Новогребельська 24.04.2020, 13:30
"коронавірусом СОУГО-19"
- ????
Немае такого вірусу. Розпорядження недійсне.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата