15-го грудня  працівники Білоцерківської поліції спільно з працівниками кримінального блоку Головного управління Київської області ліквідували 2 гральних заклади розміщених на території міста Біла Церква.

Відповідно до законодавства України, гральний бізнес на території України забороняється.

В ході подальшого відпрацювання поліцією було встановлено адреси підпільних закладів та проведено два санкціонованих обшуки під час яких з приміщень в яких надавались послуги грального бізнесу було вилучено 33 комплекти грального обладнання, грошові кошти та зошити «чорної бухгалтерії» із відображенням розрахунків.

Загальна вартість вилученої техніки на «чорному ринку» складає близько 450 тис. грн..

Вилучено техніку направлено на дослідження за результатами якого будуть прийняті відповідні процесуальні рішення.

Винним в організації грального бізнесу загрожує покарання за статтею 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального Кодексу України, санкція якої передбачає штраф від 170 тис. до 680 тис. грн. (що складає від 10 тис. до 40 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) з конфіскацією грального обладнання.

Окрім того в ході проведення процесуальних дій у поле зору оперативників потрапила непримітна будівля до якої після телефонного дзвінка впускали відвідувачів. Під час подальших оперативних заходів було встановлено, що у вказаному приміщенні функціонує підпільний гральний заклад. Наразі вирішуються питання щодо отримання дозволу суду на проведення обшуку у вказаному приміщенні та ліквідації грального закладу.

Джерело

Додати коментар