В Білій Церкві 3-и річна дитина померла від щеплення проти поліомієліту.

Comments are now closed for this entry

Коментарі

-10 # Микола 27.11.2015, 22:51
Заклики батьків проти вакцинації дуже правильні! Раніше, ще якихось 50 років тому, без медичної допомоги гинуло до 70-80% дітей. Це з 10-12 що встигала народжувати жінка за своє життя помирало від різних хвороб, в тому числі і інфекційних, 8-10, а то і всі, а виживали дві-три. Саме тому жінки все своє життя народжували, коли ти друге народжувати не хочеш, і саме тому наші прадіди не використовували контрацепцію. Вона відбувалася природнім шляхом.
Так що мама плач голосніше, нехай тепер все місто не зчеплюється і тисячами діти одразу дохнуть від епідемій. Саме точно так як твоя дитина! Правильно робишь, горить моя хата — гори і сусідова!
Так що, мама, давай репетуй голосніше! Плач голосніше, не стримуйся!
0 # Інна 28.11.2015, 16:27
Шановний Микола, у людей велике горе. Як ви можете писати такий колючий коментарій?
+1 # Оксана 28.11.2015, 17:26
Действитель.У людей такое горе ,а ви пишите такой коментарий...Бог вам судья! А то,что сейчас в стране вакцинация детей -это бизнес и плевать на детей -то это так и есть! Наживаются на здоровье детей,на жизнях детей!!! Вот и вся правда! Мои соболезнования бедным родителям...
-5 # Ник 28.11.2015, 20:54
Уважаемые женщины, колкости тут как раз то нет, или минимум. Давайте дождёмся официальных результатов расследования, услышим мнения специалистов, а уж потом будем делать свои выводы.
Писать убитую горем маму на видео под «музычку» - это аморально. Потому что если другие родители откажутся от прививок, то получим эпидемию. И тогда погибнет гораздо больше, тоже между прочем ни в чем неповинных детишек.
Прививки всегда опасно, это известно до нас, но выбора у нас все-равно нет. Их отсутствие дороже.
А то что у вас у власти подонки, то нехер чего за гречку голосовать, это я ко всем, не только к вам. Какой народ, такая и власть!
P.S. Маме и всей семье конечно соболезнование, но это жизнь. Неправильно когда 10 взрослых детородного возраста, молодых и трудоспособных ставит на себе крест из-за одного ребенка каким бы он ни был! Это неправильно, мунусуйте хоть сто раз!
P.S.2 Прекратите распускать сопли сеять панику среди родителей!
0 # Ирина 11.12.2015, 20:41
Це уже не перший випадок, мама хлопчика молодець, що не мовчить, хай недоінформовані батьки ще раз подумають, почитають, пошукають в інтернеті що таке вакцинаціяі кому вона потрібна. Не забувайте що ми живемо в Гондурасі і у нас все робиться через с...Є хороша лікар професор- імунолог Червонська, яка пішла проти системи і розповіла всю правду про склад вакцин, їх побічні дії і про те що самі медики не прививають своїх дітей.
0 # gfhfh 12.12.2015, 14:42
Ага, молодець! Особливо коли в місті почнеться епідемія поліомієліту, тоді необізнані батьки, матимуть прекрасну можливість ще раз подякувати цій шановній мамі.

Ви там щось казали про не перший випадок, ану, з цього місця розкажіть в подробицях…
0 # НИКК 12.12.2015, 14:48
Ага, молодець! Особливо коли в місті почнеться епідемія поліомієліту, тоді необізнані батьки, матимуть прекрасну можливість ще раз подякувати цій шановній мамі і вам заодно.

Ви там щось казали про не перший випадок, ану, з цього місця розкажіть в подробицях…