Сьогодні в Білій Церкві пройшла презентація нового експерименту в ході реформи МВС. У регіоні почали роботу нові патрульні, які патрулюватимуть міста Київської області.

Нові групи реагування патрульної поліції почали роботу в Білій Церкві: прибуття за викликом в села -до 20 хв., райцентри-7.

У церемонії заходу взяли участь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе, а також голова представництва ЄС в Україні - Ян Томбіньський, та премєр Яценюк.

Розподіл території міста Біла Церква сталося на 12 ділянок На кожному з них буде нести службу група реагування патрульної поліції ГРПП працюватимуть у цілодобовому режимі. Завдання групи реагування - оперативне прибуття на місце події; Затримання зловмисника; встановлення та опитування можливих свідків події; . охорона місця події до прибуття основної слідчо-оперативної групи По місту цей час складе до 7 хвилин, а в сільській місцевості - до 20 хвилин.

Члени ГРПП забезпечені засобами індивідуального захисту та активної оборони, а також озброєні табельною зброєю Вони нестимуть службу з 12-годинним графіком. Новація полягає в тому, що групи оснащені планшетами, які з'єднані по лінії "102" через колл-центр Головного управління Національної поліції в Київській області. Місцезнаходження групи визначається за допомогою планшета і відображається на загальній карті в колл-центрі ГУНП . Завдяки єдиному центру управління досягається максимальна ефективність управління патрульними нарядами, у тому числі - в частині оперативного реагування на повідомлення громадян про злочини та пригоди ", - додали в Нацполіціі.

Зараз продовжується впровадження даної практики на території Київської, Харківської та Львівської областей.

Comments are now closed for this entry