В Білій Церкві затримали банду наркоторговців.

 У Київській області співробітники Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків затримали організовану групу з 8 осіб за підозрою у виготовленні опію на суму 4 мільйони гривень і його поширення.

За даними МВС, група складалася в цілому з 8 чоловік у віці від 27 до 51 року. Їх організатором був 28-річний житель Васильківського району Київської області, якого підтримували батьки і сестра.

Як вдалося встановити, постачальниками наркотику було подружжя з Білої Церкви, опіум передавали кур'єри із Закарпатської області.

В ході слідчо-оперативних дій співробітники міліції провели 7 оперативних закупівель на загальну суму близько 26 тисяч гривень.

Крім того, у зловмисників були вилучені зброя та боєприпаси, 4 автомобілі, в тому числі й Jaguar, спортивний мотоцикл, а також золоті прикраси та теле-відеоапаратура на суму близько 90 тисяч гривень.

Міліція порушила кримінальну справу за частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу: Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Источник: regionews.com.ua 

Comments are now closed for this entry