В Білій Церкві затримано "злодія в законі"

14.03.2018 року співробітниками Відділу організації запобігання нелегальній міграці спільно із працівниками Управління карного розшуку ГУНП в Київській області та за участю ППОП ГУ НП в Київській області виявлено та затримано громадянина Вірменії.

Затриманий Саакян Мартун Вагаршакович, 21.06.1976 р.н., кримінальне прізвисько «Артур», є так званим «Смотрящим» (ставленик «злодія в законі» Джанелідзе П.А. на прізвисько «Полік») за кримінальним світом по м. Біла Церква. Відомо, що він найвпливовіший злочинний авторитет на території Білоцерківського району.

Саакян М. В. був неодноразово притягнутий до кримінальної відповідальності, зокрема два рази засуджений за ст. 296 ч. 4 КК України. Також йому висувалась підозра за ст. 296 ч. 1 та ст. 125 ч. 1 КК України.

Саакяна М.В. доставлено до Білоцерківського РВ УДМС України в Київській області, де відносно останнього складено адміністративний протокол МКО № 085607 за ч.1 ст. 203 КУпАП.
Крім того, 14.03.2018 Білоцерківським районним судом Київської області винесено ухвалу щодо примусового поміщення Саакяна М.В. до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, терміном на шість місяців.

Того ж дня Саакяна М.В. поміщено до Чернігівського ПТПІ ДМС України, вживаються вичерпні заходи щодо ідентифікації та проведення процедури примусового видворення.

Джерело

Додати коментар