Всього на Білоцерківщині до цього підрозділу планують набрати 190 патрульних поліцейських. Голова Національної поліції України Сергій Князєв під час церемонії відкриття набору до підрозділу патрульної поліції міста заявив, що поява сучасного, ефективного, європейського підрозділу патрульної поліції є надзвичайно доцільною.

Також він додав, що основна мета спрямована не тільки на надання ефективних послуг в обласних центрах, а в кожному населеному пункті – селі, селищі, хуторі. Тому, якщо патрульні поліцейські будуть присутні в таких населених пунктах, у них буде можливість продемонструвати одне з основних завдань – «поліція та громада», що надасть змогу ближче співпрацювати з населенням.

Під час заходу патрульні поліцейські продемонстрували техніку та спорядження, що перебувають на оснащенні підрозділу. Всі бажаючі, віком від 20 до 35 років проходитимуть відповідний конкурсний відбір, після його завершення якого, найкращі пройдуть 4-місячний курс професійної підготовки та вийдуть на патрулювання вулиць міста Біла Церква. Якщо ви бажаєте прийняти участь у конкурсі на посади у патрульній поліції міста Біла Церква, вам необхідно заповнити заявку на сайті патрульної поліції або подати документи особисто за адресою: м. Біла Церква, вулиця Привокзальна 3.

Джерело

Додати коментар