На сайті міської ради оприлюднили проект регуляторного акту "Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування", в якому обґрунтованим вважається вартість проїзду в маршрутних таксі 7 гривень, в тролейбусі 5 гривень.

Перевізники захотіли підвищення цін, обґрунтування просте, бо відсутнє!

В документі "аналіз впливу регуляторного акту" написано, що вартість gпроїзду підіймається, коли паливо виростає більш ніж на 10%, в документі використовується ціна за 1.12.17 року й становить на дизельне пальне 23 гривні за літр. Хоча ціна занижена, бо вартість пального на 1.12.17 рік була 25-26 гривень (Джерело), курс долара 27,15 гривень (Джерело). Ціну мабуть брали із заправок, що на трасі в кущах розташовані? То чому ж зараз беруть ціну із легальних заправок, щоб вкластись в 10%?

В цьому ж документі йде згадка про документ від 23 січня 2018 року, яким встановлюється підняття ціни до 5-ти гривень і вартість дизельного пального становила на той час 26-28 гривень (Джерело), курс долара 28,8 гривень (Джерело).

На теперішній час 28.11.18 рік, вартість пального становить 29-32 гривні! (Джерело), курс долара 28,6 гривень.

Чому ж тоді беруться ціни за 1.12.17 року для "економічного" обґрунтування, коли після цього часу 23.01.18 року, вже було перераховано вартість проїзду до 5-ти гривень?

Ще слід додати до цього, що облік пасажиропотоку відсутній! Тобто так зване обґрунтування ґрунтується на бажанні більше заробити, а не на економічній доцільності!

Вершиною цинізму є те, що за громадян вирішили як буде краще, не питаючи думки громадян про підвищення вартості, про це також в "аналізі впливу регуляторного акту"!

Самі захотіли, самі обґрунтували, ну і незабаром піднімуть, це і є самоуправління!?

Додати коментар