Київська обласна організація УКРОПу оголошує про початок процедури відкликання депутатів Білоцерківської міської ради Володимира Бабенка та Олександра Бабенка

Київська обласна організація політичної партії «Українське об»єднання патріотів – УКРОП» оголошує про початок процедури відкликання депутатів міської ради Володимира Бабенка та Олександра Бабенка.

Як розповідає голова Білоцерківської організації  УКРОПу, заступник голови обласної організації партії Сергій Кандауров, 1 березня 2017 року, під час пленарного засідання сесії Білоцерківської міської ради, депутат Володимир Бабенко оголосив про зміну керівника фракції політичної партії «Українське об»єднання патріотів – УКРОП у міській раді. Також було заявлено про рішення фракції відкликати голову фракції Сергія Мартинюка з посади голови постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації», - зазначає Кандауров. За словами укропівця, відповідно до юридичного тлумачення, нікчемність рішення стосовно зміни керівника фракції, по-перше, полягає в порушенні процедури такої зміни, а по-друге в тому, що Володимир Бабенко не є членом УКРОПу, не дотримується Статуту Партії та не поділяє основоположних принципів програми партії, які насамперед базуються на дотриманні демократичних цінностей і поваги до честі та гідності людини. Кандауров наголошує, що депутати Бабенки повністю втратили зворотній зв'язок з партією, від якої обрані до міської ради.

Окрім того, за словами Кандаурова, подібні дії депутатів є регулярними. «Для прикладу, Володимир Бабенко дозволяв собі оголошувати одноосібні публічні заяви, які повністю суперечать позиції партії і дискредитують її; всупереч позиції партії голосував «в унісон» з іншими політичними силами – опонентами УКРОПу. Депутати Бабенки неодноразово, узгоджено з депутатами інших політичних сил, приймали участь у зриві важливих пленарних засідань сесій, на яких приймалися життєво важливі для міста рішення. Тому ми вважаємо, що подібні дії дискредитують нашу політичну силу та вимагають заявити не пов’язувати надалі вказаних депутатів з політичною партією «Українське об»єднання патріотів – УКРОП».

У зв’язку з цим Київська організація політичної партії «Українське об»єднання патріотів – УКРОП», Білоцерківська міська організація партії заявляють, що рішення та заяви депутатів Білоцерківської міської ради Володимира Бабенка та Олександра Бабенка, обраних від УКРОПу, є зрадницькими і нікчемними як з правової, так і з моральної точки зору.  Київська обласна організація УКРОПу також оголошує про початок процедури відкликання депутатів міської ради Володимира Бабенка та Олександра Бабенка, а також невизнання зміщення Сергія Мартинюка з посади голови фракції.

Відповідно до Статуту Партії та закону «Про місцеве самоврядування в Україні» дії депутатів Білоцерківської міської ради Володимира та Олександра Бабенків стануть предметом обговорення та прийняття рішення Комісією партійного контролю партії та підставою для відкликання за народною ініціативою.

Comments are now closed for this entry