Білоцерківська міська рада більшістю голосів (24 "за", 3 "проти", 7 "утримались") жорстко засудила діяльність Семена Семенченка і своїм рішенням звернулась до депутатів Верховної Ради із закликом відкликати пройдисвіта з посади Першого заступника голови комітету з національної безпеки та оборони, а також позбавити його доступу до державної таємниці.

Я також приймав участь у обговоренні цього питання на сесії, сказав від себе декілька слів. Обговорення і голосування з 6-ої по 33-ю хвилини відео сесії.

Текст проголосованого звернення:

«Більше двох років Семен Семенченко - «діяч», що протягом життя мінімум двічі змінював своє ім'я у паспорті, не має вищої освіти, без офіцерського минулого чи навіть строкової служби за плечима, із погашеною судимістю (чи тільки одною?!) та повною відсутністю будь-яких підтверджених досвідом життя фахових знань і компетенцій - займає чималу частку уваги українського суспільства своїми просторікуваннями на тему облаштування нашої держави. Має доступ до державної таємниці і займає посаду Першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

Вагу у публічній сфері С.Семенченко набував шляхом розповсюдження відвертої брехні про своє минуле та сьогодення і використання добровольців, до яких він не мав жодного іншого відношення, окрім фотосесій та висвітлення їх подвигів у соціальних мережах.

Введення в оману суспільства, паразитування на крові патріотів під час самовідданого захисту українським народом Батьківщини від лютого ворога вимагає не тільки розслідувань з боку правоохоронних органів, які зараз здійснюються, але і рішучої відповіді самого суспільства, виразників його волі - депутатів усіх рівнів, його голосу - журналістів.

Правда щодо особистості С.Семенченка вже переважає розповсюджувану ним брехню. Проте і його однопартійці і його колеги по Парламенту і переважна більшість представників журналістського цеху продовжують із цим псевдо-авторитетом серйозні полеміки щодо шляхів розвитку країни замість піддати його обструкції. При цьому всі вони знають справжню ціну «діячеві».

Закликаємо членів партії «Об'єднання Самопоміч», депутатів Верховної Ради України, працівників ЗМІ усіляко відмежовуватись та ігнорувати самозванця, єдині активи якого - абсолютні цинізм і разюча аморальність.

Закликаємо громадські організації, представників політичних партій, депутатів усіх рівнів приєднуватись до цієї Заяви і усією громадою класти край діяльності С.Семенченка, зокрема і на його посаді Першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

Джерело: http://censor.net.ua/b5323

Comments are now closed for this entry