Ярмарок вакансій

18.09.12 року об 11-00  відбувся в центрі міста Біла Церква ярмарок вакансій.  Перше враження від перебування, складається що це мітинг на підтримку Партії регіонів. Всі палатки розташовані на площі, мають характерні кольори політичної партії. 

Ярмарок вакансій

Всі хто прибув на ярмарок задавали одне і те ж питання – «Де реєстрація?» Яку не так легко з першого погляду знайти. Здогадатися де ж ця Реєстрація можна по черзі в декілька рядів і довжиною більше десятка метрів, яка прямує до ще більшого скупчення людей. Туди куди прямує черга, немає жодного знаку що там. Потрібно пройти по палаткам і розпитати де ж вона Реєстрація? (Місце реєстрації обведено червоним) 

Ярмарок вакансій

Цікаво, що люди, які прибули на ярмарок, повинні шукати роботодавців! Чому ж головне - реєстрація!? Але все стає зрозуміло після огляду навколо, це просто дешевий спосіб додаткової реклами політичної партії. Адже щоб зареєструватися, потрібно вистояти в довгій черзі не менше 2-х годин. Черга сформована хаотично, хочеш стань в кінці, хочеш обійди навколо.

Ярмарок вакансій

Якщо це все організовано для людей, то навіщо так ускладнювати доступ до роботодавців бажаючим знайти роботу!? А в Центрі зайнятості обов’язково повинна бути відмітка про перебування на «ярмарку». Тобто безробітні – це спосіб зробити масовку за рахунок бюджету?

Не дочекавшись в довгій черзі завітної реєстрації, залишивши місце мітингу, так і не дізнався де була реєстрація, чи не в листах на підтримку Партії регіонів!?

Цікаво ще одне протиріччя, реформації влади, призвели до масових скорочень з робочих місць великої кількості людей, яким тепер «пропонується» прийти на їх підтримку!

На фото добре видно, як багато безробітних і як вони старанно шукають роботу, чи все таки реєстрацію!?

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

Джерело: www.top-pravda.com

Comments are now closed for this entry

Коментарі

-1 # ирина 10.10.2012, 12:57
дайте отопление! завтра будет ещё холоднее! янукович ты фашист!! шоб ты сдох!