27 липня, під час виконання службового завдання в зоні проведення ООС, загинув білоцерківський військовий - командир саперного взводу 72 ОМБР, старший прапорщик Іван Войтенко.
Прощання із загиблими відбудеться в вівторок, 31 липня, о 12.00 біля Стели з портретами загиблих героїв.
Вшануймо Героя разом!

Український військовий Іван Войтенко загинув вчора при підриві на фугасі, виконуючи завдання на лінії зіткнення. Про це на брифінгу повідомив представник прес-центру штабу операції Об'єднаних сил (ООС) Анатолій Стельмах.

За його словами, напередодні Іван Войтенко, який був одним з найбільш досвідчених саперів, проводив інженерну розвідку підступів до українських позицій на Світлодарському напрямку. Після огляду території та зняття розтяжок він залишився в цьому районі для прикриття виходу групи українських військових, які добували докази російської агресії.

"Упевнившись, що група відійшла на наші позиції, доповів про завершення виконання завдання. Через мить пролунав вибух. Підлеглі вже за хвилину були біля свого командира, але врятувати його вже не змогли. Ймовірно, спрацював керований ворогом фугас", - зазначив Стельмах.

Додати коментар