Бійцям 72-ї бригади з Білої Церкви, які перебувають в зоні проведення АТО, і які зазнали важких втрат неподалік Ізварено вже кілька діб без їжі та води та боєприпасів очікують на допомогу. Натомість підкріплення їм так і не прийшло. З невідомих причин їхні повідомлення про складну ситуацію ігноруються керівництвом АТО.

Як повідомили Гал-інфо родичі бійців, сьогодні вранці терористи висунули їм ультиматум, або вони здаються, або їх знищать. Учора і сьогодні під Адміністрацією Президента з проханням про допомогу для бійців приходять родичі. Вони просять, щоб на допомогу їм прийшла авіація.

Бійці зверталися за підкріпленням, натомість їм пояснили, що начебто не мають змогу надіслати на допомогу авіацію.

Цю інформацію Гал-інфо підтвердив активіст з Луганська, співголова Громадської ініціативи «Права Справа» Дмитро Снєгирьов. На кордоні дуже складна ситуація. Потрібна термінова допомога. Робити вигляд , що нічого не відбувається – це фактично зраджувати наших хлопців. Вони герої. Їхня мужність не викликає жодних сумнівів. Але, навіть сталевим хлопцям потрібні набої та їжа», - сказав Дмитро Снєгирьов.

«На кордоні дуже складна ситуація. Потрібна термінова допомога. Робити вигляд , що нічого не відбувається – це фактично зраджувати наших хлопців. Вони герої. Їхня мужність не викликає жодних сумнівів. Але, навіть сталевим хлопцям потрібні набої та їжа», - сказав Дмитро Снєгирьов.

Источник: www.donetskie.com

Comments are now closed for this entry