У зв'язку з ростом цін на пальне, мастильні матеріали, запасні частини, комплектуючі та технічне обслуговування автотранспорту, що впливає на забезпечення безпеки перевезень на міських автобусних маршрутах, відповідно до законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні", «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту: «Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».

Даний проект регуляторного акту розроблено з метою приведення тарифу на проїзд у міському громадському автотранспорті до економічно обгрунтованого рівня.

"Розглянувши подання відділу транспорту та зв'язку міської ради, листи від керівників підприємств-перевізників: товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНССІТІ», приватного підприємства "КАН", малого приватного підприємства "Діліжанс", публічного акціонерного товариства "Білоцерківський автобусний парк", комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління», у зв'язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації послуг, з метою забезпечення необхідного рівня безпеки та якості послуг пасажирських перевезень, відповідно до ст.9 Закону України "Про автомобільний транспорт", п.п2 п.а ст.28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», рішення міської ради від 23 березня 2017 року No 55-28-УІІ «Про затвердження Концепції розвитку пасажирського транспорту міста Білої Церкви на 2017-2020 р.р.», рішення виконавчого комітету міської ради від 11 жовтня 2016 року No 438 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м.Білої Церкви», рішення виконавчого комітету міської ради від 14 червня 2016 року No237 «Про затвердження інвестиційного договору на створення єдиної автоматизованої системи оплати проїзду на міському пасажирському транспорті», виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування - 5,00 грн.
2. Встановити тариф на проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування з використанням автоматизованої системи оплати проїзду при купівлі разового квитка:

  •  у кондуктора або водія - 6,0 грн;
  •  у стаціонарній касі або терміналі - 5,5 грн.

3. Встановити тариф на проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування у разі використання пластикової безконтактної картки при одноразовому придбанні поїздок:

  • 1-8 поїздок - 5,0 грн./поїздка;
  • 9-20 поїздок - 4,5 грн ./поїздка;
  • 21-50 поїздок - 4,0 грн./поїздка.

4. Встановити вартість проїзного квитка, терміном на 1 місяць, на міських автобусних маршрутах загального користування:

  • для громадян - 300 грн.;
  • для учнів загальноосвітніх шкіл- 150,0 грн./за електронними учнівськими квитками- 130.0 грн.

Датою початку місяця вважається дата першої валідації (використання картки).
5. Встановити вартість єдиного проїзного квитка, терміном на 1 місяць, на міському електричному транспорті та на міських автобусних маршрутах:

  • для громадян - 300,0 три.;
  • для учнів загальноосвітніх шкіл -175,0 грн./за електронними учнівськими квитками- 150,0 грн.

6. Встановити вартість одноразової застави за користування пластиковою безконтактною карткою- 20 грн. Кошти одноразової застави повертаються при поверненні пластикової безконтактної картки.
7. Відділу інформаційних ресурсів та зав'язків з громадськістю міської ради оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.

8. Дане рішення набирає чинності:
- пункт 1 - з дня його офіційного оприлюднення;
- пункти 2-6 через 10 днів з дня введення в експлуатацію другого етапу впровадження автоматизованої системи оплати проїзду на міському пасажирському транспорті та офіційного оприлюднення відповідного повідомлення на Веб-порталі Білоцерківської міської ради та місцевих друкованих засобах масової інформації.
9. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 10 січня 2017 року No 01 «Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».
10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Поляруша О. О.
Міський голова Г.А.Дикий"

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акту становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу розробником проекту за адресою: м. Біла Церква, пл.Торгова 6, відділ транспорту та зв'язку Білоцерківської міської ради з 9-00 до 18-00 год., крім суботи та неділі та електронному вигляді, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проекти рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради"Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті" та "Про тариф па послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування".

Додати коментар