На сьогоднішній день питання економії грошей та матеріальних засобів стоїть не тільки перед рядовим громадянином нашої країни, а й перед різнопрофільними підприємствами та установами.

На сьогоднішній день питання економії грошей та матеріальних засобів стоїть не тільки перед рядовим громадянином нашої країни, а й перед різнопрофільними підприємствами та установами. З кожним днем стає все більше причин, через які традиційні методи опалення житлового, виробничого чи будь якого іншого приміщення перестають влаштовувати споживачів. Причому носять вони сьогодні не тільки локальний, але здебільшого макроекономічний характер. Шукаючи альтернативу в здавалося б безвихідній ситуації, люди все частіше звертають увагу на твердопаливні котли, бо ціна на тверде паливо практично не змінюється уже багато років, залишаючись в рази дешевшим за "голубе паливо" та електроенергію.

Компанія  «ЗАХІД-АГРОСЕРВІС ПЛЮС»  вже близько  9 років перебуває на ринку сільськогосподарських та деревообробних агрегатів. Зважаючи на все більше зростаючий попит на твердопаливні котли та маючи великий багаторічний досвід виробництва, в поєднанні з прекрасним професійним виробничим та інженерним коллективом, прийнято рішення виготовляти економічно доступні опалювальні агрегати.

Чим відрізняється котел PALCHE з поміж інших твердопаливних котлів представлених на ринку? В першу чергу це стосується використання спеціальної легованої котлової сталі товщиною 5 мм. Це надає нашому котлу великого ресурсу стабільної та надійної роботи. Крім того слід згадати, що внутрішня конструктивна особливість котла PALCHE забезпечує велику площу теплообмінника в порівнянні з габаритами самого котла.

Ми пропонуємо Вам твердопаливні котли різних потужностей та варіантів збірки. Для кращого розуміння радимо ознайомитися з технічними характеристиками на нашому сайті:
www.palche.com.ua

У разі, якщо Ви вирішили зекономити на комплектуючих для котла, у Вас завжди є можливість докупити потрібний Вам елемент(терморегулятор, автоматика) і при допомозі наших спеціалістів доставити їх на агрегат.

Ми надаємо гарантію 4 роки на наші агрегати!

Додати коментар