Прогулюючись по парку Олександрія часто помічаю в ньому автомобілі, які їздять по алеях парку, стоять на галявинах, мабуть адміністрація парку ввела нові послуги!? Парк Олександрія проіснував понад 200 років, сильно був понівечений війною, а тепер знову його знищують.

Для повного комплексу розваг не вистачає асфальтованих доріг, для цього необхідно трохи вирізати дерев, полювання, качок багато плаває на ставах, рибалку також можна організувати, побільше генделів, бо рівень культури білоцерківчан зростає швидше ніж встигають будувати генделі, також зручну парковку на Великій галявині, місця для барбекю, якщо дрова зі столітніх дубів, то дорожче, пляж також потрібен, також необхідні гучномовці по всьому парку з музикою на кшталт «Владімірскій централ», про палатки і місця для торгівлі також не потрібно забувати.

Якщо провести в парку такі зміни, то парк буде дуже сучасним і відповідати рівню білоцерківського сьогодення.

Прикро що деградаційні зміни дійшли до парку в якому люди відпочивають душею, де тиша і спокій, єднання з природою. Родина Браницьких мабуть і не уявляла як занепаде історичний спадок, що гроші перетворять людей навпаки.

Сподіваюсь це лише сарказм.

Додати коментар

Коментарі  

+2 # Юрий 03.08.2016, 12:58
Был много раз в парке и очень возмущен тем фактом,что в парк стали пускать авто посетителей. РУКОВОДСТВО ПАРКА - МОЖНО ЗАРАБОТАТЬ НА ДРУГИХ УСЛУГАХ!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Болеслав Берут 11.01.2017, 08:22
Свинство и подлость беспримерная.Парк "Александрия" - это научный объект, национальное достояние Украины ( на минуточку), внесенное в Реестр ( КМУ).Он требует и заслуживает действительно благоговейного отношения к себе.Регистрация "браков" под шатром, машины, распитие и т.п. - недопустимы также, как недопустимы в парке расплёвывание семечек, бульканье пива, болтовня и сплетни на суржике и не только. А у дебилизации успехи,как видим.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Таня 15.02.2017, 12:30
Если так много машин, неужели нельзя оборудовать для них полноценную стоянку?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата