Багато варіантів походження Герба України можна знайти в різних джерелах, але щось вони зовсім не схожі на правду. Трохи смішно виглядає пікіруючий орел на монеті, яка чеканилась в 11-му столітті. Де його там можна побачити не зрозуміло.

Я не історик, але в мене склалася така версія походження Герба України, можливо є не точність у спорядженні дружини Київської русі 9-11-го століть, але на гербі монети 11-го століття зображені руські старші дружинники. Чому дружинники? В рядових вояк щити були значно простіші, мали округлу форму.

Тобто їх протистояння, боротьба за владу, не можливість розділити її між собою. Українці об'єднувались проти зовнішнього ворога і коли розбивали його, починали вирішувати хто головний. А так як всі керівники вважали себе головними, починались міжусобиці. Цьому є докази і в сьогоденні.

Можливо на монеті зображено не протистояння, бо з точки зору маркетингу, показувати себе з негативної сторони не доцільно, але ж є інші приклади, це пам'ятники тим хто знищував свій же народ - Ленін, Сталін! Тому смішно і прикро коли люди які вивчають і досліджують історію на чорне кажуть біле і навпаки, це говорить про їх рівень як людей, так і дослідників. Можливо на якихось гербах і є пікіруючий орел, але на монеті, та й на багатьох інших зображеннях Герба України, щоб побачити орла, потрібно добряче бути під кайфом!

Додати коментар