Изнасилование во Врадиевке

Врадіївка, де міліціонери зґвалтували дівчину, в облозі. Усі під’їзди до селища перекриті міліцією. Туди нікого не пускають.

Вулицями курсують посилені наряди «Беркуту» — по 2-3 людини у касках та бронежилетах.

Понівечений будинок райвіділку внутрішніх справ на цю годину звільнили від натовпу обурених селян, які вночі вийшли на стихійний мітинг, і взяли штурмом будівлю.

Правоохоронці застосували сльозогінний газ і кілька разів вистрілили в бік демонстрантів. Селяни у відповідь почали кидати «коктейлі Молотова», а співробітники міліції, забарикадувалися у підвалі під будинком.

За попередньою інформацією, під час штурму травмовано 10-х співробітників міліції і трьох цивільних.

Нині в приміщенні чергує Беркут, а губернатор області зустрічається з обуреними людьми.

Штурм спровокувало, те що селяни побачили у вікні райвіділку міліціонера Євгена Дрижака, який начебто має алібі, хоча потерпіла Ірина Крашкова вказує на нього як на одного з насильників.

До речі, він є похресником вже звільненого наказом міністра начальника МВС у Миколаївській області Валентина Парсенюка. Інший затриманий – рідний племінник районного прокурора міста Миколаєва.

Нагадаємо, минулого тижня 29-річна дівчина поверталася з дискотеки додому, коли біля неї зупинилося таксі, три чоловіки затягли її у машину, повезли в лісосмугу, сильно побили, пограбували та зґвалтували.

Стан Ірини тяжкий, її перевезли до Миколаєва, де проведуть кілька складних операцій. Із займаних посад вже звільнені керівник Врадієвського райвідділу міліції і прокурор району.

Як щойно повідомив кореспондент “ФАКТІВ” з Врадіївки, селяни знову розпочали мітинг, вимагаючи притягнення до відповідальності третього гвалтівника.

Додати коментар