Фахівцями Головного управління Держземагентства у Донецькій області проведено семінар-нараду для державних кадастрових реєстраторів. Семінар відбувся у Краматорську, у ньому взяли участь державні кадастрові реєстратори Відділів та Управлінь Держземагентства в Артемівському, Слов’янському, Костянтинівському районах, містах Слов’янську, Артемівську, Дружківці, Краматорську Донецької області та Міськрайонного управління Держземагентства у м. Красний Лиман та Краснолиманському районі Донецької області. На семінарі обговорювалися питання впровадження нового функціоналу програмного забезпечення Державного земельного кадастру – Національної кадастрової системи.

Також було приділено увагу змінам, внесеним 05.08.2014 до спільного наказу Міністерства юстиції України та Міністерства аграрної політики та продовольства України 03.12.2012  № 1779/5/748 «Про деякі питання забезпечення інформаційної взаємодії органу, що здійснює ведення Державного земельного кадастру, та органу державної реєстрації прав». До речі, найближчим часом очікується приведення функціоналу Національної кадастрової системи у відповідність до внесених змін, зокрема, створення можливості для формування повідомлень  про  помилку обробки файлу про зареєстровані речові права на земельні ділянки.

Державні кадастрові реєстратори територіальних органів Держземагентства в областях та територіальних органів Держземагентства у районах і містах обласного значення обмінялися досвідом роботи, обговорили правові та технічні питання, які виникають при використанні програмного забезпечення Державного земельного кадастру Національної кадастрової системи. Здобуті знання стануть у нагоді при повсякденному користуванні системою та наданні адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру населенню.

Додати коментар