ДТП Пискивка

Жінка, яку на Київщині в селі Пісківка на смерть збив неповнолітній син замкерівника міліції, переходила дорогу по «зебрі». На пішохідному переході, де сталася трагедія, збити когось ненароком майже неможливо, бо цю ділянку дороги видно на півкілометра в обидва боки. До того ж аварія сталася посеред білого дня.

Батько загиблої 48-річної Людмили Лиги вважає, що юнак на машині занадто квапився. «Я думаю так: якщо б він їхав зі швидкістю 30-40 км, то на смерть її не збив би. Отримала б травми – чи руки, чи ноги, чи щось таке. Жива б залишилась», — запевняє батько Іван Малько. Людмила померла вже в лікарні – від крововтрати і численних травм. У свідоцтві про смерть написано чітко – внаслідок ДТП.

Звістка про те, що за кермом був неповнолітній син підполковника районної міліції, миттєво облетіла маленьку Пісківку. Власне, йому з місця і втекти не вдалося. «Комсомольская правда» в Украине Син міліціонера Ярослав «Він мусив зупинитися, бо машина вже сама стала від такого удару. Замначальника нашої бородянської міліції син. 17 років. Ярослав. „Жигулі“ червоного кольору.

Ці „Жигулі“ ганяли ще перед цим день – так, що я з п'ятого поверху казала: немає на них міліції», — нарікає сестра загиблої Валентина Науменко. Контроль за розслідуванням смертельної ДТП взяв на себе обласний прокурор. Юнак поки що на волі, але кримінальне провадження відкрите. «Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі від трьох до восьми років.

Всі обставини, в тому числі і керування транспортним засобом без відповідних документів, вони будуть враховуватися у ході розслідування», — запевнив керівник слідчого управління прокуратури Київщини Роман Балита.

Додати коментар