В Україні активно працює «гаряча лінія» Голови Держземагентства України Сергія Рудика «Зупинимо корупцію разом!», яка почала свою роботу з 29 травня 2014 року.

Звернення надходять у режимі реального часу за допомогою багатоканальної телефонної лінії. Кожне звернення реєструється, для чого операторами заповнюється Реєстраційна електронна картка звернення громадянина. Кожному зверненню присвоюється індивідуальний номер. За бажанням заявника його персональні дані не вносяться до картотеки, а звернення реєструється як анонімне та надсилається виконавцям для відповідного реагування. Звернення, в яких порушено питання інформативного, довідкового та консультативного характеру, й ті, які не потребують додаткового вивчення, розглядаються і вирішуються операторами невідкладно.>

За інформацією Державного агентства земельних ресурсів України, усього за кілька днів з часу відкриття «гарячої лінії» Голови Держземагентства України Сергія Рудика надійшло 170 дзвінків від громадян. Із них фахівці зареєстрували 43 звернення та надали 127 консультацій у телефонному режимі. Найбільше телефонували мешканці Київської, Одеської, Дніпропетровської областей та міста Києва. Часто громадяни просять надати фахові консультації із земельних питань. Здебільшого люди звертаються за роз’ясненнями щодо порядку надання Держземагентством України та його територіальними органами адміністративних послуг, їх вартості тощо.

На «гарячій лінії» щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9:00 до 17:00 (у п’ятницю до 16:45) працює 6 операторів і 4 аналітика. За телефоном 0 800 301 071 можна отримати кваліфіковану відповідь на звернення чи залишити скаргу. Дзвінки для всіх громадян України безкоштовні.

Додати коментар